NAGRADNA IGRA: Usporedi osiguranja ili telekom usluge, ugovori na kompare.hr i osvoji Opel Mokku!
Usporedi, kupi i osvoji Opel Mokku!

Viši specijalist za financije i kontroling

O nama: Kompare.hr je najveći nezavisni online komparator osiguranja i teleoperatera u Hrvatskoj te godišnje sklapamo preko 100.000 ugovora. Osnovani smo 2012. godine, s jednim ciljem na umu – olakšati korisnicima odabir idealnog osiguranja ili telekom usluge što smo postigli suradnjom sa svim vodećim nacionalnim telekom operaterima i osiguravajućim društvima. Pružamo sveobuhvatne usluge našim korisnicima, štedeći im vrijeme i novac.

Putem kompare.hr, svake godine više od 100.000 korisnika pronalazi i sklapa najbolje police osiguranja za automobile, zdravstveno osiguranje ili druge potrebe, te pronalazi bolje telekomunikacijske usluge za sebe i svoje obitelji.

Čvrsto vjerujemo da je suradnja i timski rad jedini put za rast. Pridruži se našem timu i budite dio naše misije pružanja usporedivo boljih usluga našim korisnicima!

Opis posla:

Tražimo operativnu, pragmatičnu osobu s izvrsnim komunikacijskim vještinama te profesionalnim pristupom i visokim nivoom diskrecije.

Ključne odgovornosti:

  • Kontrola računa: kontrola ulaznih i izlaznih računa te plaćanja
  • Priprema izlaznih računa: Priprema i izrada izlaznih računa s ciljem osiguranja transparentnosti i pravilnosti financijskih transakcija
  • Priprema i prezentacija mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih izvještaja upravi i investitorima
  • Koordinacija s vanjskim revizorima i poreznim tijelima
  • Priprema i kontrola obračuna plaća za vanjsko knjigovodstvo
  • Korištenje e-sustava: poznavanje i korištenje aplikacija sustava e-Mirovinskog sustava, e-zdravstva i e-poreza kako bi se olakšali administrativni procesi i povećala učinkovitost

Uvjeti:

  • VŠS ekonomskog ili odgovarajućeg smjera
  • Minimalno 5  godine iskustva na sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje računovodstvenih i financijskih standarda i propisa
  • Iskustvo rada u računovodstvenim i financijskim programima
  • Napredno korištenje MS Office paketa (posebno Excel)
  • Iskustvo rada u financijskim programima
  • Poželjno iskustvo u Power BI
  • Izražene analitičke i organizacijske vještine
  • Samostalnost u radu i sposobnost donošenja odluka
  • Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost timskog rada
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Nudimo:

  • Stimulativna i konkurentna primanja
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Doprinos u dobrovoljni mirovinski fond
  • Dodatno zdravstveno osiguranje unutar 2 godine
  • Mogućnost kontinuiranog stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Osigurani svi potrebni resursi za kvalitetan rad
  • Dugoročnu suradnju i stabilno radno mjesto

Ako ispunjavate navedene uvjete i želite iskoristiti svoje vještine i iskustvo u kompare.hr timu, pošaljite životopis na email adresu: arijeta.pllana.krasniqi@kompare.hr najkasnije do 13.06.2024..