Kompareovci za prodaju telekomunikacijskih usluga (m/ž)

ŠTO JE KOMPARE?

kompare.hr je poznata “ljubičasta stranica” na kojoj možeš odabrati i kupiti za sebe najbolje osiguranje, internet, TV programe i mobilne tarife. Surađujemo s 13 osiguravajućih kuća i 7 velikih telekom operatora, a uz pomoć i trud naših savjetnika nema više “sitnih slova” i obilaska poslovnica. Mijenjamo tržišne i kupovne navike u Hrvata već 9 godina s misijom da pružimo vrhunsku uslugu i pomognemo građanima uštedjeti vrijeme i novac. Kontinuirano rastemo, kako raste i broj naših zadovoljnih kupaca. Nismo uštogljena korporacija, već otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve osobe. Kontinuirano tražimo savjesne i prodajno usmjerene osobe na poziciji:

Kompareovci za prodaju telekom usluga (m/ž)

Rijeka i Osijek

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe?

Ti si taj!

OPIS POSLA?

  • kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o paketima mobilnih tarifa, interneta, TV-a i telefona, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine
  • nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i “cold calling”
  • na raspolaganju su ti ponude svih nacionalnih telekom operatora koje analiziraš kako bi pronašao/la pravu opciju za kupca
  • telefonski savjetuješ kupce odnosno prodaješ im telekom paket koji im zaista treba, bez obilaska poslovnica – tako im štediš vrijeme i novac!

kompare.hr usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo teleoperatorima za svaki prodani paket.

KOGA ŽELIMO?

  • želimo prodavača/icu, osobu koja zna s ljudima!
  • očekujemo od tebe ljubav prema prodaji i maksimalnu usmjerenost na kupca
  • uvjet je iskustvo u prodaji telekomunikacijskih usluga
  • minimalna srednja stručna sprema (SSS)
  • trebamo entuzijazam, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata
  • ako se voliš natjecati sam/a sa sobom i biti bolji/a svaki dan – ovo je posao za tebe!
  • radimo u super pametnom informatičkom sustavu, no dobro će ti doći aktivno poznavanje rada na računalu

ŠTO NUDIMO?

  • ugovor na neodređeno vrijeme (stalni radni odnos)
  • rad u smjenama (6 sati) radnim danom od 09:00 do 20:00 h + jedna subota u mjesecu ujutro
  • uvjete i opremu za rad od kuće
  • prosječna neto primanja, nakon plaćene edukacije i uhodavanja, od fiksnih 5.000kn do varijabilnih 7.000kn-9.000kn, a mogu biti i puno veća ovisno o učinku
  • opuštenu i prijateljsku atmosferu bez ukočenih šefova i zategnutih kravata
  • zanimljivu tehnologiju rada i inovativne načine prodaje
  • besplatne stručne edukacije (o proizvodima, alatima, prodajnim vještinama i sl.)
  • nema terenskog rada – sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem telefona i dodatno e-maila

UREDI

  • rad iz ureda u Rijeci
  • rad iz ureda u Osijeku
  • mogućnost rada od kuće uz povremeni dolazak u ured

Prepoznaješ se? Prijavi se!

Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na poslovi@kompare.hr.

Više o obradi osobnih podataka možeš pročitati ovdje.

KOMPARE SERVIS

Kompareovci Iskustva kupaca Za partnere Poslovi Poslovni podaci Uredi i kontakt

ONLINE KUPOVINA

Postupak ugovaranja Česta pitanja Načini plaćanja auto osiguranja Načini plaćanja dopunskog zdravstvenog osiguranja Provjera police dopunskog zdravstvenog osiguranja Upute za refundaciju i ugovorne ustanove

SIGURNOST KUPACA

Informacije o obradi osobnih podataka Pravne obavijesti Reklamacije i pritužbe Otkazivanje ugovora i raskid police Obavijest potrošačima Akcije u osiguranju Zakonski termini za vrstu osiguranja

Načini plaćanja

Jednokratno općom uplatnicom ili karticama do 12 rata bez kamata.
Trustmark webshop

OBRADA PODATAKA
Upisane osobne podatke koristimo da te možemo kontaktirati, obavijestiti o ponudama i pomoći ti pronaći osiguranje ili telekom uslugu prema tvojim zahtjevima i potrebama. U svakom trenutku možeš se predomisliti i odbiti primanje naših e-mail poruka klikom na opciju “odjava” na kraju svake naše poruke ili popunjavanjem obrasca ili slanjem poruke na szop@kompare.hr. Pročitaj više u Informacije o obradi osobnih podataka

GOOGLE CAPTCHA ZAŠTITA
Stranica kompare.hr zaštićena je Google Captcha sustavom, a više o tome možeš pročitati kroz politiku privatnosti i uvjete korištenja.