Kompareovka za prodaju dobrovoljnih zdravstvenih osiguranja (m/ž)

Kompare posao

ŠTO JE KOMPARE?

kompare.hr je poznata “ljubičasta stranica” na kojoj možeš odabrati i kupiti za sebe najbolje osiguranje, internet, TV programe i mobilne tarife. Surađujemo s 13 osiguravajućih kuća i 7 velikih telekom operatora, a uz pomoć i trud naših savjetnika nema više “sitnih slova” i obilaska poslovnica. Mijenjamo tržišne i kupovne navike u Hrvata već 10 godina s misijom da pružimo vrhunsku uslugu i pomognemo građanima uštedjeti vrijeme i novac. Kontinuirano rastemo, kako raste i broj naših zadovoljnih kupaca. Nismo uštogljena korporacija, već otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve osobe. Trenutno tražimo savjesne i prodajno usmjerene osobe na poziciji:

Rijeka

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe?

Ti si ta!

OPIS POSLA?

  • kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o policama dobrovoljnih (dopunskih i dodatnih) zdravstvenih osiguranja, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine
  • nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i “cold calling”
  • na raspolaganju su ti ponude 8 osiguravajućih kuća koje kombiniraš i tražiš pravu stvar za kupca
  • telefonski savjetuješ kupce odnosno prodaješ im policu osiguranja koja im zaista treba, bez obilaska poslovnica – tako im štediš vrijeme, novac te, ono najvažnije, zdravlje!

kompare.hr usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo osiguravajućim kućama za svaku prodanu policu osiguranja.

KOGA ŽELIMO?

  • želimo prodavača/icu, osobu koja zna s ljudima!
  • osnovne osobine koje očekujemo od tebe su ljubav prema prodaji i maksimalna usmjerenost na kupca
  • prednost imaju osobe s iskustvom prodaje zdravstvenih osiguranja, rada u zdravstvenom sektoru ili završenom školom zdravstvenog usmjerenja, no to nije uvjet za posao
  • trebamo entuzijazam, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata

ŠTO NUDIMO?

  • ugovor na neodređeno vrijeme (stalni radni odnos)
  • rad u smjenama (6 sati) radnim danom od 8 do 20h
  • rad iz ureda u Rijeci
  • prosječna neto primanja, nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača su od fiksnih 5.000kn do varijabilnih 7.000kn, a mogu biti i veća ovisno o učinku
  • opuštena i prijateljska atmosfera bez ukočenih šefova i zategnutih kravata
  • zanimljiva tehnologija rada i inovativni načini prodaje
  • besplatne stručne edukacije (o proizvodima, alatima, prodajnim vještinama i sl.)
  • nema terenskog rada – sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem telefona i dodatno e-maila

Prepoznaješ se? Prijavi se!

Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na poslovi@kompare.hr.

Više o obradi osobnih podataka možeš pročitati ovdje.

KOMPARE SERVIS

Kompareovci Iskustva kupaca Za partnere Poslovi Poslovni podaci Uredi i kontakt

ONLINE KUPOVINA

Postupak ugovaranja Česta pitanja Načini plaćanja auto osiguranja Načini plaćanja dopunskog zdravstvenog osiguranja Provjera police dopunskog zdravstvenog osiguranja Upute za refundaciju i ugovorne ustanove

SIGURNOST KUPACA

Informacije o obradi osobnih podataka Pravne obavijesti Reklamacije i pritužbe Otkazivanje ugovora i raskid police Obavijest potrošačima Akcije u osiguranju Zakonski termini za vrstu osiguranja

Načini plaćanja

Jednokratno općom uplatnicom ili karticama do 12 rata bez kamata.
Trustmark webshop

OBRADA PODATAKA
Upisane osobne podatke koristimo da te možemo kontaktirati, obavijestiti o ponudama i pomoći ti pronaći osiguranje ili telekom uslugu prema tvojim zahtjevima i potrebama. U svakom trenutku možeš se predomisliti i odbiti primanje naših e-mail poruka klikom na opciju “odjava” na kraju svake naše poruke ili popunjavanjem obrasca ili slanjem poruke na szop@kompare.hr. Pročitaj više u Informacije o obradi osobnih podataka

GOOGLE CAPTCHA ZAŠTITA
Stranica kompare.hr zaštićena je Google Captcha sustavom, a više o tome možeš pročitati kroz politiku privatnosti i uvjete korištenja.