NAGRADNA IGRA: Usporedi osiguranja ili telekom usluge, ugovori na kompare.hr i osvoji Opel Mokku!
Usporedi, kupi i osvoji Opel Mokku!

Prodajni predstavnik za auto osiguranja (m/ž)

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe?

Ti si ta(j)!

UPOZNAJ KOMPARE.HR
  • kompare.hr je broj jedan nezavisni komparator za usporedbu i kupovinu auto osiguranja, zdravstvenog osiguranja i telekom usluga u Hrvatskoj
  • Poslujemo od 2012. godine, a danas brojimo više od 200 zaposlenih i 100.000+ zadovoljnih kupaca
  • Surađujemo s više od 10 osiguravajućih kuća i svim nacionalnim telekom operaterima, a uz pomoć naših predstavnika, stajemo na kraj sitnim slovima i obilasku poslovnica
  • Naš daljnji rast osiguran je akvizijom od strane Invera Equity Partners fonda s ciljem razvoja novih proizvoda, digitalizacije te širenja timova i poslovanja
  • kompare.hr je otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve zaposlenike

OPIS POSLA?
  • Kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o policama osiguranja, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine
  • Nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i “cold calling”
  • Na raspolaganju su ti ponude 11 osiguravajućih kuća koje kombiniraš i tražiš pravu stvar za kupca
  • Telefonski si u kontaktu s kupcima, prodaješ im police obveznog i kasko osiguranja koje im zaista trebaju, bez obilaska poslovnica – tako im štediš vrijeme i novac
  • kompare.hr usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo osiguravajućim kućama za svaku prodanu policu osiguranja.

KOGA ŽELIMO?
  • Želimo prodavača/icu i osobu koja zna s ljudima
  • Očekujemo od tebe ljubav prema prodaji i maksimalnu usmjerenost na klijenta
  • Trebaš imati minimalnu srednju stručnu spremu (SSS)
  • Tražimo entuzijazam, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata
  • Tvoje godine i predznanje o osiguranju ne igraju ulogu
  • Radimo u super pametnom informatičkom sustavu, ali aktivan rad na računalu ti je plus
  • Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

ŠTO NUDIMO?
  • Ugovor na neodređeno (stalni radni odnos)
  • Smjenski (6 sati) radnim danom od 08:00 do 20:00 h + jedna subota u mjesecu ujutro
  • Prosječna neto primanja nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača u prvoj godini dana su okvirno 850 – 1.020 € mjesečno, a mogu biti i veća ovisno o učinku.
  • Nakon godine dana već imaš svoju bazu kupaca te možeš zarađivati više od 1.100 € mjesečno
  • Opuštena i prijateljska atmosfera bez ukočenih šefova i zategnutih kravata
  • Zanimljiva tehnologija rada i inovativni načini prodaje
  • Besplatne stručne edukacije (o proizvodima, alatima, prodajnim vještinama i sl.)
  • Nema terenskog rada (sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem e-maila i telefona)

UREDI?
  • Rad iz ureda u Rijeci
  • Rad iz ureda u Osijeku

Ako si se pronašao/la u ovom opisu posla pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na poslovi@kompare.hr.