NAGRADNA IGRA: Usporedi osiguranja ili telekom usluge, ugovori na kompare.hr i osvoji Opel Mokku!
Usporedi, kupi i osvoji Opel Mokku!

Agent za prodaju privatnih imovinskih osiguranja (m/ž)

UPOZNAJ KOMPARE.HR

kompare.hr je najveći nezavisni komparator za usporedbu i kupovinu auto osiguranja, zdravstvenog osiguranja i telekom usluga u Hrvatskoj.

Poslujemo od 2012. godine, a danas brojimo više od 180 zaposlenih i 100.000+ zadovoljnih kupaca. Surađujemo s više od 10 osiguravajućih kuća i svim nacionalnim telekom operaterima, a uz pomoć naših savjetnika, stajemo na kraj sitnim slovima i obilasku poslovnica.

Naš daljnji rast osiguran je akvizijom od strane Invera Equity Partners fonda s ciljem razvoja novih proizvoda, digitalizacije te širenja timova i poslovanja. Nismo korporacija, već otvorena, dinamična i prijateljska organizacija, koja traži baš takve osobe.

OPIS POSLA?

●  kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o pojedinostima  osiguranja privatne imovine, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine
●  nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i “cold calling”
●  na raspolaganju su ti ponude više osiguravajućih kuća koje kombiniraš i tražiš pravu stvar prema zahtjevima kupca
●  telefonski pomažeš kupcima pronaći najbolje osiguranje za njih, odnosno prodaješ im police imovinskih osiguranja koje im zaista trebaju, bez obilaska poslovnica – tako im štediš vrijeme i novac

kompare.hr usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo osiguravajućim kućama za svaku prodanu policu osiguranja.

KOGA ŽELIMO?

●  želimo prodavača/icu koja voli rad u osiguranju i želi pomoći i zna slušati ljude!
●  osnovne osobine koje očekujemo od tebe su ljubav prema prodaji i fokus na iskren pristup klijentu
●  trebamo samostalnost u radu, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata
●  trebamo osobu sa velikim znanjem u osiguranju privatne imovine i interesom za proširenje tog znanja te prethodnim iskustvom u osiguranju imovine (prodaja i izrada polica privatne imovine)
●  dobro će ti doći aktivno poznavanje rada na računalu

ŠTO NUDIMO?

●  ugovor na neodređeno (stalni radni odnos)
●  rad u smjenama (6 sati) radnim danom od 08:00 do 20:00 h, uz  jednu subotu u mjesecu ujutro
●  stimulativna primanja ovisna o učinku
●  opuštena i prijateljska atmosfera bez ukočenih šefova i zategnutih kravata
●  zanimljiva tehnologija rada i inovativni načini prodaje
●  nema terenskog rada (sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem emaila i telefona)

UREDI?

●  rad iz ureda u Rijeci, Osijeku ili Zagrebu
●  mogućnost rada od kuće

Svoj životopis pošalji nam na poslovi@kompare.hr

Molimo te i da nam pošalješ kratko motivacijsko pismo te da nam opišeš svoje prethodno iskustvo u prodaji osiguranja privatne imovine; koja osiguravajuća društva i čije programe poznaješ, itd.

Više o obradi osobnih podataka možeš pročitati ovdje.