Kompare.hr akvizirao Progreso grupu - stižu usporedivo bolji krediti
stižu usporedivo bolji krediti

Prodajni predstavnik za auto osiguranje u Rijeci ili Osijeku

oglas-za-posao-ao-agent

Voliš prodaju, a još više pomagati ljudima da dobiju najbolju moguću uslugu za sebe?

Ti si ta(j)!

O kompare.hr

Kompare.hr je najveći nezavisni online komparator u Hrvatskoj te se možemo pohvaliti s preko 140.000 zadovoljnih korisnika, preko 360.000 ugovorenih usluga iz područja osiguranja i telekom usluga. Akvizicijom Progreso grupe širimo lepezu svojih usluga i svojim korisnicima pružamo novu vertikalu – kreditno posredovanje. Osnovani smo 2012. godine, s jednim ciljem na umu – olakšati korisnicima odabir idealnog osiguranja ili telekom usluge što smo postigli suradnjom sa svim vodećim nacionalnim telekom operaterima i osiguravajućim društvima. Sada tu uslugu širimo i na usporedbu i realizaciju stambenih i potrošačkih kredita. Pružamo sveobuhvatne usluge našim korisnicima, štedeći im vrijeme i novac.

Putem kompare.hr, svake godine naši korisnici pronalaze i sklapaju najbolje police osiguranja za automobile, zdravstveno osiguranje ili druge potrebe, te pronalaze bolje telekomunikacijske usluge za sebe i svoje obitelji te najbolju opciju stambenih i potrošačkih kredita.

Čvrsto vjerujemo da je suradnja i timski rad jedini put za rast. Pridruži se našem timu i budite dio naše misije pružanja usporedivo boljih usluga našim korisnicima!

Opis Posla:

Voliš prodaju i motiviraju te rezultati i mogućnosti dodatne zarade? Ovo je idealan posao za tebe! Pridruži se našem timu u kompare.hr i radi s potencijalnim kupcima koji su već zainteresirani za naše usluge.

Bez cold callinga – tvoje je samo da im pomogneš odabrati savršeni izbor i pritom im uštediš vrijeme i novac.

Ključne Odgovornosti:

  • Rad s potencijalnim kupcima koji sami dolaze na našu platformu
  • Pomoć kupcima u odabiru najbolje police osiguranja za automobile.
  • Kombiniranje ponuda različitih osiguravajućih kuća kako bi se pronašlo najbolje rješenje za kupce.
  • Prodaja obveznog i kasko osiguranja, nudeći korisnicima uslugu bez potrebe za posjetom poslovnicama.
  • Telefonska prodaja i pružanje podrške kupcima.
  • Postizanje i premašivanje postavljenih prodajnih ciljeva

Što Očekujemo od Tebe:

  • Strast prema prodaji i usmjerenost na postizanje rezultata
  • Sposobnost izgradnje odnosa s kupcima i prepoznavanja njihovih potreba
  • Minimalna srednja stručna sprema (SSS)
  • Entuzijazam, motivacija i disciplina u radu
  • Osnovno poznavanje rada na računalu

Što Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno.
  • Fiksni dio plaće uz bonus za postignute rezultate: Prosječna neto primanja nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača u prvoj godini dana su okvirno od minimalno 850 do 1.020 € mjesečno, a mogu biti i veća ovisno o učinku. Nakon godine dana već imaš svoju bazu kupaca te možeš zarađivati više od 1.100 € mjesečno.
  • Opuštenu i prijateljsku atmosferu bez ukočenih šefova i zategnutih kravata.
  • Rad u smjenama (6 sati) radnim danom, te jedna subota ujutro mjesečno.
  • Inovativne tehnologije rada i besplatne stručne edukacije.
  • Rad isključivo putem e-maila i telefona, bez terenskog rada.
  • Rad iz ureda u Osijeku i Rijeci.

Dodatne pogodnosti:

  • Multisport kartica
  • Dodatni doprinos u dobrovoljni mirovinski fond
  • Dodatno zdravstveno osiguranje s uključenim sistematskim pregledom unutar perioda od 2 godine

Prepoznaješ se? Prijavi se!

Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na poslovi@kompare.hr.

Pridruži se kompare.hr timu i uživaj u svemu što prodaja jest, dok ostvaruješ izvanredne rezultate!

Nekategorizirano