NAGRADNA IGRA: Usporedi osiguranja ili telekom usluge, ugovori na kompare.hr i osvoji Opel Mokku!
Usporedi, kupi i osvoji Opel Mokku!

Kreditni posrednik/ca

O Progreso i kompare.hr

Progreso grupa osnovana je 2008. godine, a 2010. godine postala je prvi kreditni posrednik u Hrvatskoj.

Kompare.hr je najveći nezavisni online komparator u Hrvatskoj te se možemo pohvaliti s preko 140.000 zadovoljnih korisnika, preko 360.000 ugovorenih usluga iz područja osiguranja i telekom usluga.

Preuzimanje Progreso grupe nije samo akvizicija, već i sinergija. Obje platforme za klijente besplatno uspoređuju najbolje ponude na tržištu, kompare.hr je proširio svoju lepezu usluga i tako otvorio potpuno novu vertikalu. Kompare.hr osnovan je 2012. godine, s jednim ciljem na umu – olakšati korisnicima odabir idealnog osiguranja ili telekom usluge što smo postigli suradnjom sa svim vodećim nacionalnim telekom operaterima i osiguravajućim društvima. Sada tu uslugu širimo i na usporedbu i realizaciju stambenih i potrošačkih kredita i upravo tu tražimo nove članove našeg kompare.hr tima. Pružamo sveobuhvatne usluge našim korisnicima, štedeći im vrijeme i novac.

Čvrsto vjerujemo da je suradnja i timski rad jedini put za rast. Pridruži se našem timu i budite dio naše misije pružanja usporedivo boljih usluga našim korisnicima!

Opis Posla:

Voliš prodaju i motiviraju te rezultati i mogućnost bonusa? Ovo je idealan posao za tebe! Pridruži se našem timu u kompare.hr i radi s potencijalnim kupcima koji su već zainteresirani za naše usluge.

Kao posrednik za kredite, bit ćeš most između klijenata i banaka. Tvoj cilj? Pomoći ljudima da dobiju kredite koji će im uštedjeti vrijeme i novac! Bez cold callinga – tvoje je samo da im pomogneš odabrati savršeni izbor!

Ključne Odgovornosti:

  • Rad s potencijalnim kupcima koji sami dolaze na našu platformu.
  • Procjena kreditne sposobnosti, prezentacija najboljih ponuda stambenog i nenamjenskog kredita.
  • Komunikacija s korisnicima digitalnim putem i putem telefona.
  • Vođenje korisnika kroz sve korake procesa apliciranja, uključujući komunikaciju s bankama i drugim institucijama.
  • Informiranje korisnika o različitim tipovima kredita, kamatnim stopama i uvjetima otplate.
  • Postizanje i nadmašivanje postavljenih prodajnih ciljeva

Što Očekujemo od Tebe:

  • Minimalno radno iskustvo: 1 godina u financijskim institucijama: banke, štedionice, investicijski fondovi, mirovinski fondovi, osiguranja
  • VŠS ili VSS razina obrazovanja
  • Strast prema prodaji i usmjerenost na postizanje rezultata
  • Sposobnost izgradnje odnosa s kupcima i prepoznavanja njihovih potreba
  • Entuzijazam, motivacija i disciplina u radu
  • Poznavanje rada na računalu
  • Poznavanje engleskog jezika

Što Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno
  • Rad u uredu u Splitu, Osijeku, Rijeci, Čakovcu ili Zagrebu
  • Rad u jutarnjim smjenama, bez radnih vikenda
  • Konkurentna primanja uz mogućnost dodatne zarade putem provizije
  • Opuštenu i prijateljsku atmosferu bez ukočenih šefova
  • Inovativne tehnologije rada i kontinuirane stručne edukacije

Dodatne pogodnosti:

  • Dodatni doprinos u dobrovoljni mirovinski fond
  • Dodatno zdravstveno osiguranje s uključenim sistematskim pregledom unutar perioda od 2 godine

Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo na progreso.poslovi@kompare.hr.

Pridruži se kompare.hr timu i uživaj u svemu što prodaja jest, dok ostvaruješ izvanredne rezultate!

Nekategorizirano
Dora Mirt

Dora Mirt

Voditeljica zapošljavanja

Dora, voditeljica regrutacije u kompare.hr, svakodnevno pronalazi vrhunske talente. S bogatim iskustvom iz različitih odjela, odmah prepoznaje tko je pravi "kompare.hr fit". Opuštena je i komunikativna, pa sa svima lako pronalazi temu za razgovor. Kad je u pitanju zapošljavanje, naše je oko sokolovo za otkrivanje novih talenata.